Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Varde:
-
Nicoline R.
Fra Varde
Kvinde på 23 år der kan lidt af hvert Erfaring fra butik, hjemmepleje , rengøring og it og sociale ... -
-
K.F Rengøring .
Fra Varde
Vi tilbyder rengøring af sommerhuse/privat boliger og virksomheder. Gratis ud- og hje...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Vicki F., Allan P. og winnie J. søger hjælp til husopgaver i Varde
-
Nedgravning af trampolin
Fra Vicki F. (Varde)
Trampolinen er en rektangel og nuværende trampolin er rund og mindre, så hullet skal graves ud. Hvi... -
-
reparation af opvaskemaskine
Fra winnie J. (Varde)
reparation af Bosch opvaskemaskine, kode E15 dvs. utæt vandsystem. Måske en stor pakning i bund, de...
Frants J., Maria H. og Deleted D. søger hjælp til haveopgaver i Varde
-
Hækklipning
Fra Frants J. (Varde)
Klippe bøgehæk og beskære højden på hele hækken fra 2m ned til 1,70m I alt 15 m skal klippes på en ... -
Have arbejde havemand
Fra Maria H. (Varde)
Jeg har en have i Varde jeg har behov for at få klippet hæk, beskåret et træ og fjernet ukrudt . Ha... -
Hækklipning
Fra Deleted D. (Varde)
Klippe bøgehæk30m Højde nu 2m Klippes til 1,80m Hækaffald fjernes
Ulrik M., Caroline K. og Dennis A. søger hjælp til diverse opgaver i Varde
-
VW ID7. Folie på grå lister.
Fra Ulrik M. (Varde)
Jeg ønsker et tilbud på en sort mat folie ovenpå den sølv/grå liste der sidder nu. -
Opsætning af loftlampe
Fra Caroline K. (Varde)
Jeg vil gerne have en loftlampe `sat til`. Jeg har lampen, men har ikke styr på det elektriske aspe... -
Baghjuls lapning
Fra Dennis A. (Varde)
Det bagerste hjul taber luft. Så jeg vil gerne have at den enten bliver lappet eller får et punkter...